Книги

Книга – це неперіодичне видання, обсягом понад 48 сторінок в м'якій (скріплене термобіндером) або твердій палітурці (прошите ниткою).

Зараз, в епоху цифрових технологій, потреба в традиційних паперових книгах дещо зменшилася, але вони впевнено залишаються важливим і необхідним елементом передачі і зберігання інформації. Як і раніше, високим попитом користуються підручники для школярів і студентів. Наукові монографії та статті обов'язково повинні бути видані в друкованому вигляді. Художня література, подарункові фотоальбоми теж видаються на папері. Серед авторів-початківців популярне видання свого твору за свій рахунок малим тиражем. Його можна дарувати рідним і друзям, а також використовувати для популяризації своєї творчості.

Ми друкуємо книги форматами від А6 до А3 як в м'якій палітурці (термобіндер) з обкладинками до 350 г/м кв., так і в твердій палітурці. Папір на книжковий блок – від 60  г/м2 офсетний до 170 г/м2 крейдований. За допомогою цифрових технологій виготовляємо тиражі – від 1 примірника та офсетним способом до 10 тис. і більше примірників. Наша друкарня є зареєстрованим суб"єктом видавничої справи (свідоцтво №3992 від 25.02.2011р.) та надаємо своїм клієнтам ISBN (розшифровка) з послідуючою розсилкою обов"язкових примірників.

kniga1kniga2