Наклейки

Наклейки – це носій інформації, з нанесеним клейким шаром, який призначений для наклеювання на різні поверхні. Наприклад, вони можуть використовуватися для маркування товару, в якості інформаційних покажчиків, адресних наклейок на конверти, етикеток та інше. Самоклеючі матеріали бувають двох типів – плівка (біла глянцева, матова і прозора) і папір (напівглянець).

Плівка – це міцний вологостійкий матеріал. Наклейки на плівці найчастіше використовуються при розміщенні їх на вулиці в якості інформаційних табличок або на товарах, які можуть стикатися з вологою (конденсатом). Так само має сенс друкувати на плівці наклейки, які розміщуються на техніці – адже даний тип самоклейки досить легко знімається, не рветься при цьому і не залишає на поверхні клейового шару. Для друку на плівках використовується сольвентний принтер з шириною друку 1200 мм.

Паперові наклейки є сенс використовувати при наклеюванні їх на паперову основу, наприклад, на конверти, на паперову упаковку та інше. Такий тип наклейки складніше зняти – при цьому вона рветься і залишає клейовий шар.

Ми виготовляємо повнокольорові паперові наклейки форматом до В2 (500х700мм). Різальний комплекс встановлений на нашому виробництві дозволяє різати наклейки з точністю до 0,1 мм.

nakleyka1