Пакети/коробки

Коробки з картону й мікрогофрокартону

У сучасному світі, для забезпечення хороших продажів, вся продукція випускається в упаковці. Одним з її видів є яскрава, красива і добре продумана картонна упаковка. Вона захищає товар від зовнішнього впливу і формує первинну думку про товар у потенційного споживача. У картонні коробки пакують різні товари з метою уникнення пошкодження під час транспортування і для надання привабливого товарного вигляду на полицях магазинів. Розміри та конфігурації коробок можуть бути найрізноманітнішими. У нас вони обмежені форматом друку і висікання (вирубки) картонної заготовки – 500х720 мм. Картон для коробок використовуються щільністю від 170 г/м2 до 450 г/м2. Картон для коробок буває односторонній (для друку з одного боку) і двосторонній (для друку з двох сторін). Після друку коробки проходять післядрукарську обробку – лакування, ламінація, тиснення і т.д. Потім коробки вирубуються і після цього склеюються і пакуються.

Коробки з мікрогофрокартону виготовляються аналогічним чином. Різниця полягає в приклеюванні надрукованого аркуша до двошарового мікрогофрокартону з профілем 1,5 мм. І подальшої вирубкою.

Паперові пакети це, як правило, дорожчий і більш презентабельний аналог пакету з поліетилену.

Пакет друкується на папері щільністю 130-200 г/м2, потім ламінується (для додання презентабельності й міцності), потім висікається і після цього проходить етап склейки. Ручки на таких пакетах можуть бути виготовлені з декоративного шнура різного діаметру і будь-якого забарвлення. За бажанням замовника для збільшення міцності пакету ми вклеюємо в пакети додаткове картонне дно та підсилюємо ручки картоном та люверсами. Формати пакетів можуть бути від самих маленьких (5х10 см) до склеєних з двох друкованих аркушів Б2 формату (500х700 мм).

korobki1korobki2